Mairis Miķelsons

Valdes priekšsēdētājs

+371 29123026

mairis.mikelsons@amgmontaza.lv

Ieva Maškevica

Ieva Maškevica

Valdes priekšsēdētāja vietniece

+371 20396693

ieva.maskevica@amgmontaza.lv

Ivo Jonass

Projektu vadītājs (Alumīnijs)

+371 29241500

ivo.jonass@amgmontaza.lv

Aurimas Rimkevičius

Projektu vadītājs (Alumīnijs)

+371 22125393

aurimas.rimkevicius@amgmontaza.lv

Gatis Mihailovs

Projektu vadītājs (Alumīnijs)

+371 29644817

gatis.mihailovs@amgmontaza.lv

Laura Kreicberga

Projektu dokumentācijas koordinators

+371 29544014

laura.kreicberga@amgmontaza.lv

Edijs Tramdaks

Montāžas nodaļas vadītājs

+371 29888006

edijs.tramdaks@amgmontaza.lv

Viesturs Kristiņš

Servisa vadītājs

+371 29993055

viesturs.kristins@amgmontaza.lv

Inese Austra Siliņa

Biroja administratore

+371 29997496

info@amgmontaza.lv

Toms Petrovics

Starptautiskais pārdošanas speciālists (Alumīnijs;PVC)

+371 28443284

toms.petrovics@amgmontaza.lv

aaa

Guntis Šēls

Tāmētājs (Alumīnijs)

+371 28442141

guntis.sels@amgmontaza.lv

Jānis Kaunesis

Tāmētājs (Alumīnijs)

+371 28446293

janis.kaunesis@amgmontaza.lv

Baiba Vorobjeva

Tāmētāja (PVC)

+371 20395898

baiba.vorobjeva@amgmontaza.lv

Ildze Matute

Galvenā grāmatvede

+371 20036566

gramatvediba@amgmontaza.lv

Katrīna Solovjova

Grāmatvede

+371 20036566

katrina.solovjova@amgmontaza.lv

Gatis Matisons

Gatis Matisons

Noliktavas pārzinis

+371 28625771

gatis.matisons@amgmontaza.lv