Sākums » Blogs » Publikācijas » Visu veidu alumīnija konstrukcijas

Visu veidu alumīnija konstrukcijas

Ieraksts veikts: Publikācijas 0

211010_amg_konstrukcijas2Par spīti krīzei tomēr ir uzņēmēji, kas nebaidās riskēt un šajā sarežģītajā laikā sākt jaunu biznesu. Viens no šogad izveidotajiem uzņēmumiem “AMG konstrukcijas” sācis ražot alumīnija logus, ārdurvis un stikla fasāžu konstrukcijas.

Vai krīzes laikā nebija bail uzsākt jaunu biznesu? “Risks biznesā vienmēr pastāv, tas ir bijis un ir joprojām,” nosmejas uzņēmuma “AMG konstrukcijas” direktors un valdes loceklis Mairis Miķelsons. Pēc viņa teiktā, uzņēmumam veicies, ka varēts iztikt bez kredītiem, biznesu paplašinot par pašu iekrātajiem līdzekļiem. Tāpēc arī modernizācija notiek pakāpeniski, pamazām iegādājoties arvien jaudīgākas iekārtas. “Tā kā mūsējais ir neliels uzņēmums, mums nav lielu administratīvo izmaksu, visu varam veltīt attīstībai. Tāpat esam elastīgi, izpildot klientu vēlmes. Mūsu darbības pamatnoteikums – cenšamies piedāvāt labas cenas un kvalitāti,” pieredzē dalās direktors.

Tikai šogad izveidotajam uzņēmumam būvniecības sezonā vasarā pasūtījumu neesot trūcis. Apkalpoti daudzi Liepājas pašvaldības objekti, īstenota sadarbība ar celtniecības firmām “UPTK”, Liepājas Celtniecības kompānija, “Būvnieks” u. c.

Līdzīpašnieki Mairis Miķelsons un Ģirts Stepītis vispirms izveidojuši savu firmu “AMG montāža”, kas nodarbojusies ar logu un durvju montāžu būvobjektos. Taču, vairākus gadus strādājot šajā jomā, ir secināts, ka lētāk un produktīvāk būtu pašiem ražot alumīnija konstrukcijas.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 22. oktobra numurā.
Pirmavots: www.liepajniekiem.lv

Atbildēt